LECO N-TYPETekonolosi o le Sela
Tekonolosi o le SMBB Half Cut Cell
Sela Fa'alua-MataTekonolosi Module
Fa'atinoga Sili Ona Lelei o le Anti-PID Low LID
Fa'aitiitia le Aafiaga o le Paolo o Nofoaga Vevela
Malosiaga Maualuga BOS ma LCOE Maualalo
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Tulaga Lelei Fa'atulagaina o le IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Su'ega o le Masima/Puao/Amonia
| Sela o le La | Mono ituaiga-N |
| Aofa'i o Sela | 108 (6x18) |
| Fua | 1961 x 1134 x 33mm |
| Mamafa | 27.8kg |
| Tioata Luma / Tua | Tioata ua ufiufiina i le afa-fa'amalūlūina 2.0mm |
| Fa'avaa | U'amea alumini ua fa'aanodized (e filifili pe fa'amalosia le mamafa maualuga) |
| Pusa Feso'ota'iga | Fa'avasegaina Ip68 (3 diodes e ala i le pasi) |
| Uaea Fa'aulufale | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| E mafai ona fa'apitoa le umi | |
| Feso'ota'iga | Feso'ota'i ma le Mc4 |
| Su'ega avega fa'amekanika | Luma 5400Pa / Tua 2400Pa |
| VASEGA MALOSI | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Voltage o le Matagaluega Tatala (Voc) | 39.55V | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00V | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| Taimi Pu'upu'u o le Taimi (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Voltage i le malosi maualuga (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Malosiaga Maualuga o loʻo iai nei (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| LELEI O LE MODULE (%) | 22.03% | 22.26% | 22.48% | 22.71% | 22.93% | |||||
STC: Fa'avevela 1000W/m², vevela o le sela 25ºC, AM1.5G
NMOT: Fa'avevela 800W/m², vevela o le si'osi'omaga 20ºC, saoasaoa o le matagi 1m/s, AM1.5G
| Gain i Tua | Fa'atulagaga | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Lelei o le Module STC (%) | 23.14% | 23.37% | 23.61% | 23.84% | 24.08% | |
| 15% | Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Lelei o le Module STC (%) | 25.34% | 25.60% | 25.86% | 26.12% | 26.37% | |
| 25% | Malosiaga Maualuga (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Lelei o le Module STC (%) | 27.54% | 27.82% | 28.11% | 28.39% | 28.67% |
| Pusa | 40'HQ |
| Vaega i le pallet | 34 |
| Pallets i le koneteina ta'itasi | 24 |
| Vaega i le koneteina | 816 |
| Vevela o le Module Fa'agaoioia | -40℃ i le +85℃ |
| Voltage Maualuga o le Faiga | 1500 DC (IEC) |
| Fuataga Maualuga o le Fiusi Fa'asologa | 30A |
| Fa'apalepale i le Malosiaga | 0/+5W |
| Vevela Fa'agaioiga Fa'aletausaga (NMOT) | 45±2℃ |
| Fa'atusatusaga o le Vevela o le Pmax | -0.29%/℃ |
| Fuainumera o le Vevela o le Voc | -0.25%/℃ |
| Fa'atusatusaga o le Vevela o le Isc | +0.045%/℃ |
Kamupani Tekonolosi o le La o le ALife, Ltd.
Telefoni/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imeli: gavin@alifesolar.com
Fale 36, Hongqiao Xinyuan, Itumalo Chongchuan, Nantong City, Saina
www.alifesolar.com