LECO N-TYPETekonolosi o le Sela
Tekonolosi o le SMBB Half Cut Cell
Sela Fa'alua-MataTekonolosi Module
Fa'atinoga Sili Ona Lelei o le Anti-PID Low LID
Fa'aitiitia le Aafiaga o le Paolo o Nofoaga Vevela
Malosiaga Maualuga BOS ma LCOE Maualalo
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Tulaga Lelei Fa'atulagaina o le IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Su'ega o le Masima/Puao/Amonia
| Sela o le La | Mono ituaiga-N |
| Aofa'i o Sela | 144 (6x24) |
| Fua | 2278 x 1134 x 30mm |
| Mamafa | 31.5kg |
| Tioata Luma / Tua | Tioata ua ufiufiina i le afa-fa'amalūlūina 2.0mm |
| Fa'avaa | U'amea alumini ua fa'aanodized (e filifili pe fa'amalosia le mamafa maualuga) |
| Pusa Feso'ota'iga | Fa'avasegaina Ip68 (3 diodes e ala i le pasi) |
| Uaea Fa'aulufale | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| E mafai ona fa'apitoa le umi | |
| Feso'ota'iga | Feso'ota'i ma le Mc4 |
| Su'ega avega fa'amekanika | Luma 5400Pa / Tua 2400Pa |
| VASEGA MALOSI | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Voltage o le Matagaluega Tatala (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Taimi Pu'upu'u o le Taimi (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Voltage i le malosi maualuga (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Malosiaga Maualuga o loʻo iai nei (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| LELEI O LE MODULE (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Fa'avevela 1000W/m², vevela o le sela 25ºC, AM1.5G
NMOT: Fa'avevela 800W/m², vevela o le si'osi'omaga 20ºC, saoasaoa o le matagi 1m/s, AM1.5G
| Gain i Tua | Fa'atulagaga | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Lelei o le Module STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Lelei o le Module STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Malosiaga Maualuga (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Lelei o le Module STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Pusa | 20'GP | 40'HQ |
| Vaega i le pallet | 36 | 36 |
| Pallets i le koneteina ta'itasi | 5 | 20 |
| Vaega i le koneteina | 180 | 720 |
| Vevela o le Module Fa'agaoioia | -40℃ i le +85℃ |
| Voltage Maualuga o le Faiga | 1500 DC (IEC) |
| Fuataga Maualuga o le Fiusi Fa'asologa | 30A |
| Fa'apalepale i le Malosiaga | 0/+5W |
| Vevela Fa'agaioiga Fa'aletausaga (NMOT) | 45±2℃ |
| Fa'atusatusaga o le Vevela o le Pmax | -0.29%/℃ |
| Fuainumera o le Vevela o le Voc | -0.25%/℃ |
| Fa'atusatusaga o le Vevela o le Isc | +0.045%/℃ |
Kamupani Tekonolosi o le La o le ALife, Ltd.
Telefoni/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imeli: gavin@alifesolar.com
Fale 36, Hongqiao Xinyuan, Itumalo Chongchuan, Nantong City, Saina
www.alifesolar.com