LECO N-TYPETekonolosi o le Sela
Tekonolosi o le SMBB Half Cut Cell
Sela Fa'alua-MataTekonolosi Module
Fa'atinoga Sili Ona Lelei o le Anti-PID Low LID
Fa'aitiitia le Aafiaga o le Paolo o Nofoaga Vevela
Malosiaga Maualuga BOS ma LCOE Maualalo
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Tulaga Lelei Fa'atulagaina o le IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Su'ega o le Masima/Puao/Amonia
| Sela o le La | Mono ituaiga-N |
| Aofa'i o Sela | 120 (6x20) |
| Fua | 2172 x 1303 x 35mm |
| Mamafa | 35.0kg |
| Tioata Luma / Tua | Tioata ua ufiufiina i le afa-fa'amalūlūina 2.0mm |
| Fa'avaa | U'amea alumini ua fa'aanodized (e filifili pe fa'amalosia le mamafa maualuga) |
| Pusa Feso'ota'iga | Fa'avasegaina Ip68 (3 diodes e ala i le pasi) |
| Uaea Fa'aulufale | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| E mafai ona fa'apitoa le umi | |
| Feso'ota'iga | Feso'ota'i ma le Mc4 |
| Su'ega avega fa'amekanika | Luma 5400Pa / Tua 2400Pa |
| VASEGA MALOSI | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Voltage o le Matagaluega Tatala (Voc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Taimi Pu'upu'u o le Taimi (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Voltage i le malosi maualuga (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Malosiaga Maualuga o loʻo iai nei (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| LELEI O LE MODULE (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
STC: Fa'avevela 1000W/m², vevela o le sela 25ºC, AM1.5G
NMOT: Fa'avevela 800W/m², vevela o le si'osi'omaga 20ºC, saoasaoa o le matagi 1m/s, AM1.5G
| Gain i Tua | Fa'atulagaga | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Lelei o le Module STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Lelei o le Module STC (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| 25% | Malosiaga Maualuga (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Lelei o le Module STC (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Pusa | 40'HQ |
| Vaega i le pallet | 32 |
| Pallets i le koneteina ta'itasi | 18 |
| Vaega i le koneteina | 576 |
| Vevela o le Module Fa'agaoioia | -40℃ i le +85℃ |
| Voltage Maualuga o le Faiga | 1500 DC (IEC) |
| Fuataga Maualuga o le Fiusi Fa'asologa | 35A |
| Fa'apalepale i le Malosiaga | 0/+5W |
| Vevela Fa'agaioiga Fa'aletausaga (NMOT) | 45±2℃ |
| Fa'atusatusaga o le Vevela o le Pmax | -0.30%/℃ |
| Fuainumera o le Vevela o le Voc | -0.24%/℃ |
| Fa'atusatusaga o le Vevela o le Isc | +0.04%/℃ |
Kamupani Tekonolosi o le La o le ALife, Ltd.
Telefoni/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imeli: gavin@alifesolar.com
Fale 36, Hongqiao Xinyuan, Itumalo Chongchuan, Nantong City, Saina
www.alifesolar.com