| GALUEGA FA'AELEKITORIKA | FA'AMATALAGA | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Malosiaga aupito maualuga | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Voltage fa'agaoioiga sili ona lelei | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Taimi fa'agaoioia sili ona lelei | Fa'ailoga(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Voltage ta'avale tatala | Leo(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Tafega pupuu | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Vaeluaga o le vevela o le fa'agaioiga o le module | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Voltage maualuga o le faiga | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Tafe maualuga o le fiusi | A | 25 | |||
| Vaeluaga o le onosa'i i le malosi | % | 0~+3% | |||
| *STC (Tulaga masani o le su'ega): Fa'avevela i luma 1000W/m², Vevela o le sela 25 ℃, Spectrum AM1.5. | |||||
| Vevela fa'atino fa'atulagaina o le sela | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Fa'asologa maualuga o le vevela o le mana | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Fa'asologa o le vevela o le voltage tatala-matagaluega | Voc | %/℃ | -0.24 |
| Fa'asologa o le vevela o le tafe pu'upu'u | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Tulaga saogalemu | Vasega II |
| Fa'amaoniga o oloa | 12 tausaga o meafaitino ma tekinolosi o oloa |
| Fa'amaoniga o le eletise | 25 tausaga o le gaosiga o le eletise laina |
| *O le fa'aitiitia i le tausaga muamua e 2%. Mai le tausaga na sosoo ai, o le pa'ū faaletausaga e itiiti ifo i le 0.5%. E lē itiiti ifo i le 80% le malosiaga o le module i le tausaga lona 25. | |
| Ituaiga o sela | TOPCon sela 182×91mm |
| Fa'atulagaga o sela | 144 fasi (12×12) |
| Tele o le module | 2260x1219x2.7mm |
| Mamafa o le module | 7.44kg |
| Pusa feso'ota'iga | Fuainumera o le pa puipui IP68 |
| Uaea fa'aulufale | 4mm², 500mm le umi atoa o le uaea. E mafai ona fa'apitoa le umi o le uaea |
| Ituaiga feso'ota'iga | Feso'ota'iga MC4 |
| Fa'avaa | Leai se totogi |
| Avega tumau i luma (mamafa o le kiona) | 5400Pa |
| Avega tumau i tua (mamafa o le matagi) | 2400Pa |
| Felauaiga | Loli Fa'avae 13m | Loli Fa'avae 17.5m | Pusa 20'C | Pusa 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Tele | 13m | 17.5m | 20'C | 40'C |
| Paleti | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Vaega/Pallet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Aofa'i o vaega | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Tele o le afifiina (Pallet) | 2320*1110*1400mm | |||
| Malosiaga aupito maualuga (W) | Lelei o le Suiga | Mamafa | Fa'amaoniga o le Oloa | Fa'amaoniga o le Malosiaga | Tele o Module | Fa'atulagaga o le Sela |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tausaga | 25 tausaga | 2260x1219x2.7mm | 144 fasipepa (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tausaga | 25 tausaga | 2260x1110x2.7mm | 132 fasipepa (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tausaga | 25 tausaga | 2260x1020x2.7mm | 120 fasipepa (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tausaga | 25 tausaga | 2260x918x2.7mm | 108 fasipepa (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tausaga | 25 tausaga | 2260x825x2.7mm | 96 fasipepa (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tausaga | 25 tausaga | 2260x735x2.7mm | 84 fasipepa (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tausaga | 25 tausaga | 2260x644x2.7mm | 72 fasipepa (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tausaga | 25 tausaga | 1545x425x2.7mm | 72 fasipepa (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tausaga | 25 tausaga | 1150x927x2.7mm | 54 fasipepa (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tausaga | 25 tausaga | 1750x1150x2.7mm | 80 fasipepa (8x10) |
Kamupani Tekonolosi o le La o le ALife, Ltd.
Telefoni/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imeli: gavin@alifesolar.com
Fale 36, Hongqiao Xinyuan, Itumalo Chongchuan, Nantong City, Saina
www.alifesolar.com