LECO N-TYPETekonolosi o le Sela
Tekonolosi o le SMBB Half Cut Cell
Sela Fa'alua-MataTekonolosi Module
Fa'atinoga Sili Ona Lelei o le Anti-PID Low LID
Fa'aitiitia le Aafiaga o le Paolo o Nofoaga Vevela
Malosiaga Maualuga BOS ma LCOE Maualalo
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Tulaga Lelei Fa'atulagaina o le IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Su'ega o le Masima/Puao/Amonia
| Sela o le La | Mono ituaiga-N |
| Aofa'i o Sela | 132 (6x20) |
| Fua | 2382 x 1134 x 33mm |
| Mamafa | 33.8kg |
| Tioata Luma / Tua | Tioata ua ufiufiina i le afa-fa'amalūlūina 2.0mm |
| Fa'avaa | U'amea alumini ua fa'aanodized (e filifili pe fa'amalosia le mamafa maualuga) |
| Pusa Feso'ota'iga | Fa'avasegaina Ip68 (3 diodes e ala i le pasi) |
| Uaea Fa'aulufale | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| E mafai ona fa'apitoa le umi | |
| Feso'ota'iga | Feso'ota'i ma le Mc4 |
| Su'ega avega fa'amekanika | Luma 5400Pa / Tua 2400Pa |
| VASEGA MALOSI | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Voltage o le Matagaluega Tatala (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Taimi Pu'upu'u o le Taimi (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Voltage i le malosi maualuga (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Malosiaga Maualuga o loʻo iai nei (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| LELEI O LE MODULE (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Fa'avevela 1000W/m², vevela o le sela 25°C, AM1.5G NMOT: Fa'avevela 800W/m², vevela o le si'osi'omaga 20°C, saoasaoa o le matagi 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gain i Tua | Fa'atulagaga | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Lelei o le Module STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Lelei o le Module STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Malosiaga Maualuga (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Lelei o le Module STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Pusa | 40'HQ |
| Vaega i le pallet | 34 |
| Pallets i le koneteina ta'itasi | 20 |
| Vaega i le koneteina | 680 |
| Vevela o le Module Fa'agaoioia | -40℃ i le +85℃ |
| Voltage Maualuga o le Faiga | 1500 DC (IEC) |
| Fuataga Maualuga o le Fiusi Fa'asologa | 30A |
| Fa'apalepale i le Malosiaga | 0/+5W |
| Vevela Fa'agaioiga Fa'aletausaga (NMOT) | 45±2℃ |
| Fa'atusatusaga o le Vevela o le Pmax | -0.29%/℃ |
| Fuainumera o le Vevela o le Voc | -0.25%/℃ |
| Fa'atusatusaga o le Vevela o le Isc | +0.045%/℃ |
Kamupani Tekonolosi o le La o le ALife, Ltd.
Telefoni/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imeli: gavin@alifesolar.com
Fale 36, Hongqiao Xinyuan, Itumalo Chongchuan, Nantong City, Saina
www.alifesolar.com