LECO N-TYPETekonolosi o le Sela
Tekonolosi o le SMBB Half Cut Cell
Sela Fa'alua-MataTekonolosi Module
Fa'atinoga Sili Ona Lelei o le Anti-PID Low LID
Fa'aitiitia le Aafiaga o le Paolo o Nofoaga Vevela
Malosiaga Maualuga BOS ma LCOE Maualalo
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Tulaga Lelei Fa'atulagaina o le IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Su'ega o le Masima/Puao/Amonia
| Sela o le La | Mono ituaiga-N |
| Aofa'i o Sela | 156 (6x26) |
| Fua | 2465 x 1134 x 33mm |
| Mamafa | 34.8kg |
| Tioata Luma / Tua | Tioata ua ufiufiina i le afa-fa'amalūlūina 2.0mm |
| Fa'avaa | U'amea alumini ua fa'aanodized (e filifili pe fa'amalosia le mamafa maualuga) |
| Pusa Feso'ota'iga | Fa'avasegaina Ip68 (3 diodes e ala i le pasi) |
| Uaea Fa'aulufale | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| E mafai ona fa'apitoa le umi | |
| Feso'ota'iga | Feso'ota'i ma le Mc4 |
| Su'ega avega fa'amekanika | Luma 5400Pa / Tua 2400Pa |
| VASEGA MALOSI | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Voltage o le Matagaluega Tatala (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Taimi Pu'upu'u o le Taimi (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Voltage i le malosi maualuga (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Malosiaga Maualuga o loʻo iai nei (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| LELEI O LE MODULE (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Fa'avevela 1000W/m², vevela o le sela 25°C, AM1.5G NMOT: Fa'avevela 800W/m², vevela o le si'osi'omaga 20°C, saoasaoa o le matagi 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gain i Tua | Fa'atulagaga | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Lelei o le Module STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Lelei o le Module STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Malosiaga Maualuga (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Lelei o le Module STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Pusa | 40'HQ |
| Vaega i le pallet | 34 |
| Pallets i le koneteina ta'itasi | 16 |
| Vaega i le koneteina | 544 |
| Vevela o le Module Fa'agaoioia | -40℃ i le +85℃ |
| Voltage Maualuga o le Faiga | 1500 DC (IEC) |
| Fuataga Maualuga o le Fiusi Fa'asologa | 30A |
| Fa'apalepale i le Malosiaga | 0/+5W |
| Vevela Fa'agaioiga Fa'aletausaga (NMOT) | 45±2℃ |
| Fa'atusatusaga o le Vevela o le Pmax | -0.29%/℃ |
| Fuainumera o le Vevela o le Voc | -0.25%/℃ |
| Fa'atusatusaga o le Vevela o le Isc | +0.045%/℃ |
Kamupani Tekonolosi o le La o le ALife, Ltd.
Telefoni/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imeli: gavin@alifesolar.com
Fale 36, Hongqiao Xinyuan, Itumalo Chongchuan, Nantong City, Saina
www.alifesolar.com