LECO N-TYPETekonolosi o le Sela
Tekonolosi o le SMBB Half Cut Cell
Sela Fa'alua-MataTekonolosi Module
Fa'atinoga Sili Ona Lelei o le Anti-PID Low LID
Fa'aitiitia le Aafiaga o le Paolo o Nofoaga Vevela
Malosiaga Maualuga BOS ma LCOE Maualalo
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Tulaga Lelei Fa'atulagaina o le IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Su'ega o le Masima/Puao/Amonia
| Sela o le La | Mono ituaiga-N |
| Aofa'i o Sela | 132 (6x22) |
| Fua | 2384 x 1303 x 35mm |
| Mamafa | 38.5kg |
| Tioata Luma / Tua | Tioata ua ufiufiina i le afa-fa'amalūlūina 2.0mm |
| Fa'avaa | U'amea alumini ua fa'aanodized (e filifili pe fa'amalosia le mamafa maualuga) |
| Pusa Feso'ota'iga | Fa'avasegaina Ip68 (3 diodes e ala i le pasi) |
| Uaea Fa'aulufale | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| E mafai ona fa'apitoa le umi | |
| Feso'ota'iga | Feso'ota'i ma le Mc4 |
| Su'ega avega fa'amekanika | Luma 5400Pa / Tua 2400Pa |
| VASEGA MALOSI | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Voltage o le Matagaluega Tatala (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Taimi Pu'upu'u o le Taimi (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Voltage i le malosi maualuga (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Malosiaga Maualuga o loʻo iai nei (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| LELEI O LE MODULE (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Fa'avevela 1000W/m², vevela o le sela 25°C, AM1.5G NMOT: Fa'avevela 800W/m², vevela o le si'osi'omaga 20°C, saoasaoa o le matagi 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gain i Tua | Fa'atulagaga | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Lelei o le Module STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Malosiaga aupito maualuga (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Lelei o le Module STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Malosiaga Maualuga (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Lelei o le Module STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Pusa | 40'HQ |
| Vaega i le pallet | 32 |
| Pallets i le koneteina ta'itasi | 18 |
| Vaega i le koneteina | 576 |
| Vevela o le Module Fa'agaoioia | -40℃ i le +85℃ |
| Voltage Maualuga o le Faiga | 1500 DC (IEC) |
| Fuataga Maualuga o le Fiusi Fa'asologa | 35A |
| Fa'apalepale i le Malosiaga | 0/+5W |
| Vevela Fa'agaioiga Fa'aletausaga (NMOT) | 45±2℃ |
| Fa'atusatusaga o le Vevela o le Pmax | -0.30%/℃ |
| Fuainumera o le Vevela o le Voc | -0.24%/℃ |
| Fa'atusatusaga o le Vevela o le Isc | +0.04%/℃ |
Kamupani Tekonolosi o le La o le ALife, Ltd.
Telefoni/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imeli: gavin@alifesolar.com
Fale 36, Hongqiao Xinyuan, Itumalo Chongchuan, Nantong City, Saina
www.alifesolar.com